O nas

Jesteśmy najstarszą w Łomży agencją nieruchomości i jedną z pierwszych w makroregionie. Od 1989 roku działamy na rynku lokalnym i krajowym. Obsługujemy również klientów z zagranicy. Współtworzyliśmy zawód pośrednika, jego standardy, kodeks etyki zawodowej.

Służymy pomocą w sprzedaży i zakupie mieszkań, domów, siedlisk, działek budowlanych i rolnych, lokali, nieruchomości komercyjnych.

Współpracujemy z :

Geodetami w zakresie:

  • Podziału nieruchomości
  • Oznaczania granic
  • Wytyczania działek

Rzeczoznawcami w zakresie:

  • Wyceny nieruchomości mieszkalnych (domów, mieszkań)
  • Wyceny nieruchomości rolnych (gruntowych i siedliskowych)
  • Wyceny nieruchomości komercyjnych
  • Wyceny działek budowlanych i rolnych

Tworzymy profesjonalny, zgrany zespół zapewniający bezpieczną i korzystną sprzedaż i zakup nieruchomości

Zespół

Mirosław Tyszka

Właściciel firmy Mirosław Tyszka posiada 203. numer licencji zawodowej Pośrednika w Obrocie Nieruchomości . Był współzałożycielem kilku stowarzyszeń regionalnych m. in. stowarzyszenia w Siedlcach, Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości w Białymstoku, członkiem Warmińsko- Mazurskiego SPON. (tel.604227658, e-meil: nieruchomosci.lomza@wp.pl) .

Emilia Kamińska

Emilia Kamińska kieruje pracami biura od 2006 roku. To niezwykle kompetentna i doświadczona agentka, która z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jej wiedza na temat rynku nieruchomości, umiejętności negocjacyjne oraz doskonałe umiejętności interpersonalne pozwalają jej skutecznie doradzać klientom i pomagać im w realizacji ich celów. Emilia potrafi skrupulatnie analizować każdą transakcję, dbając o każdy szczegół i dążąc do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jej pełne zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniają się do osiągania sukcesów przez biuro nieruchomości, którym się zajmuje. Współpraca z Emilią Kamińską to gwarancja kompleksowej obsługi oraz doskonałej jakości usług na każdym etapie transakcji nieruchomościowej.

Adam Karwowski

Adam Karwowski pracuje w naszym biurze nieruchomości od 2015 roku. To doświadczony i kompetentny specjalista, którego priorytetem jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Jego szeroka wiedza na temat rynku nieruchomości, nieustanne doskonalenie umiejętności i pełne zaangażowanie w pracę pozwalają mu skutecznie doradzać klientom w procesie sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Adam dba o każdy szczegół transakcji i stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Jego zaangażowanie w pracę i profesjonalizm przyczyniają się do osiągania wybitnych wyników przez biuro nieruchomości. Współpraca z Adamem Karwowskim to gwarancja kompleksowej obsługi oraz doskonałej jakości usług na każdym etapie transakcji nieruchomościowej.Firma

Nasze biuro nieruchomości to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości. Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.